רישיון מדביר

 
חומר הדברה נגד נמלים עם בוא הקיץ ועליית הטמפרטורות מתחילה פלישה רבתי של מזיקים וחרקים לבתי המגורים
 
סיומו של החורף וההתחממות מהווים בעיני רבים את אחד מהשינויים המהנים ביותר של השנה. לפתע יש יותר אנרגיה, וניתן בקלות והנאה לצאת לטיולים בחיק הטבע, או לשבת לנוח במרפסת. לא רק לנו עליית הטמפרטורה גורמת להיות פעילים יותר, גם מזיקים שונים כגון נמלים, ג'וקים ופשפשים הופכים לנפוצים יותר בחודשי הקיץ הארוכים.
 
הסיבות לכך שחרקים אלו מתרבים במהירות כה גדולה בקיץ הינן רבות ומגוונות. גשמי החורף לעיתים קרובות מובילים להצפה של קינים או מחילות בהן עושים המזיקים שימוש, תוך הטבעה של מאגרי המזון והרימות (אשר עשויות להתפתח לחרק בוגר). ישנם מינים אשר מצויים בתרדמה לכל אורך החורף (בין אם בתצורת הבוגר או בביצים), ויבקעו רק עם עליית הטמפרטורות כשסכנות החורף יפחתו והסיכוי למצוא מזון יגבר. הריבוי המהיר של החרקים והבקיעה ההמונית מן הביצים בחודשי הקיץ גורמים למפגשים תכופים שלהם עם בני האדם, ולפלישות לבתי מגורים בכל אזורי הארץ.
 
בתינו, על הטמפרטורה הממוזגת הלחות הטבעית והמזון מהווים בראיית החרקים כרי גידול אופטימליים, אשר יאפשרו להם להעמיד דורות של צאצאים ללא כל הפרעה. פסולת המזון הנשכחת שלנו, בין אם בפחי האשפה או בפינות נסתרות, מאפשרות הזנה איכותית למושבות חרקים שלמות. בכל אופן, חרקים אלו עשויים בהחלט להיות מטרד הדורש טיפול, וגוררים רבים לשכור שירותי הדברה מקצועיים.
 
לפרטים נוספים חייגו 0723221772
 
רישיון מדביר
 

מהו רישיון מדביר, כיצד הוא מוענק ומה הוא מייצג

 
שכירת שירותי מדביר, ככל שכירה של שירותי בעל מקצוע, עשויה להיות לא נעימה עבור רבים. אנו חוששים ולעיתים קרובות בצדק כי בעל המקצוע מנסה לרמותינו במחיר השירות, אינו מבצע את עבודתו כהלכה, או מזלזל בנו באופן כללי. שירותי ההדברה הופכים את החשדות ההם לפחד אמיתי, מאחר ומדביר צריך לעשות שימוש בעבודתו בחומרים כימיים אשר במינונים מסוימים עלולים להיות קטלניים גם ליושבי הבית, ועבודה רשלנית שלהם עשויה בהחלט לגרום למוות (ב2007 נקבע בבית משפט כי מדביר אשם בגרימת מוות ברשלנות בבית בו טיפל). רישיון מדביר הינו רישיון המוענק לעוסקים בתחום ההדברה לאחר מעבר של תהליך מסוים הכולל:
 
  • תעודת יושרה: המדביר עושה את עבודתו לבדו בחלל הבית, לאחר שיושביו פונו בשל ההשפעות הבריאותיות הקשות של חומרי ההדברה. מאחר והוא נמצא לבדו בחלל הבית, המדביר חופשי לחלוטין לגנוב את רכוש שוכריו, לפגוע בו, או לפגוע בפרטיותם בכל מיני צורות. לכן, בכדי לקבל רישיון מדביר על העוסקים בתחום לקבל תעודת יושרה מהמשטרה, ולחדשה בכל תקופה כדי שיהיה ברור לכל מי שחושב לשכור את שירותיהם כי מעולם לא נחשדו בכל מעשה פלילי.
 
  • הכשרה: בכדי לקבל רישיון מדביר על המועמדים לעבור הכשרה של מספר חודשים, במהלכה נלמדים בצורה אינטנסיבית החומרים השונים בהם נעשה שימוש, מאפייניהם של המזיקים השונים, וההנחיות הבריאותיות הנלוות לעבודתם. מדביר נדרש בעבודתו לשים לב ולהיות מודע למספר עצום של מאפיינים ביולוגים והתנהגותיים שונים של מאות סוגי מזיקים, ולדעת להתאים להם את חומר ההדברה המושלם. נוסף על כך, עליו לדעת למהול את החומר בכמות הנדרשת כך שיבצע את עבודתו נאמנה אך לא יפגע בבריאות הדיירים עצמם.
 

חברת הדברה בירוק מתחייבת לאספקת מדבירים בעלי רישיון מדביר ומקצועיות ללא פשרות

 
מאחר ופעמים רבות קשה לנו לדעת לבחור מדביר איכותי, ולא נוח לנו לבקש לראות רישיון, מומלץ מאוד לעשות שימוש בשירותי חברה מקצועית לצורך כך. חברת הדברה בירוק מתחייבת לספק שירותי הדברה רק על ידי מדריכים בעלי רישיון מדביר בתוקף, אשר מקפידים להתעדכן על החידושים וההנחיות העדכניים ביותר בתחום.