מחירי הדברות בישראל

 
מהם מחירי הדברות בישראל?
 
לאחרונה אתם מגלים יותר ויותר נמלים בדירה, או שכמות הג'וקים כבר אינה הגיונית. ניסיתם להשתמש באמצעי הדברה ביתיים על מנת להדביר את בעל החיים בעצמכם, אך הדבר לא צלח. אז החלטתם לפנות לחברת הדברה על מנת לבצע את הדבר באופן מקצועי. ישנם מספר דברים שצריך לדעת לפני הפניה אל חברת ההדברה.
 

לפני שאתם פונים למדביר, כמה דברים שחשוב לדעת:

 
 
  • כיצד לבחור את ההדברה המתאימה? קיימים סוגים שונים של הדברה: הדברה כימית, הדברה ביולוגית, הדברה אקולוגית / ירוקה והדברה אלקטרונית. הסוגים השונים נבדלים אחד מן השני בחומרי ההדברה בהם עושים שימוש ובשיטות ההדברה. חשוב להכיר את ההדברות השונות, היתרונות והחסרונות שלהן. ההדברה הקלאסית היא ההדברה הכימית. בהדברה כימית עושים שימוש בחומרים המכילים כימיקלים רעילים אשר פוגעים בבעל החיים המזיק ומונעים מבעלי חיים מזיקים נוספים להגיע אל הבית בתקופה שאחרי ההדברה. היתרונות של הדברה כימית מתרכזים בעיקר ביעילות שלה, ובכך שהיא מחזיקה מעמד לאורך זמן רב יותר.החסרונות בהדברה כימית נובעים בעיקר מהחומרים המסוכנים. החומרים הללו לרוב מסוכנים גם לבני אדם, בעיקר לאוכלוסיות רגישות יותר (קשישים, תינוקות, ילדים קטנים ואנשים חולים), ופוגעים גם בסביבה.
 
 
 
מחירי הדברות בישראל
 
 
 
 
לכן, הנטייה בשנים האחרונות היא להשתמש כמה שאפשר באמצעים אחרים שלא כוללים את החומרים הכימיים המסוכנים. אכן, ההדברה הירוקה, הביולוגית והאלקטרונית צוברות יותר ויותר פופולריות ככל שהזמן עובר. הדברה ירוקה נקראת גם הדברה אקולוגית. בהדברה הזו עושים שימוש בחומרים טבעיים, לרוב אלו יהיו חומרים אשר מקורם בצמחים. החומרים הללו מרעילים את בעלי החיים המזיקים, ומחליפים בעצם את החומרים הכימיים. בנוסף, ייתכן ובהדברה מסוג זה ייעשה שימוש בחומרים המכילים כימיקלים, אך בריכוזים נמוכים. היתרונות בהדברה ביולוגית הם בעיקר העובדה שהחומרים אינם פוגעים בסביבה ופחות מסוכנים לבני האדם. החסרון בהדברה זו היא שהיא יעילה פחות מהדברה כימית. לדוגמא, במקרים של כמות מזיקים גדולה, עדיף להשתמש בהדברה כימית. הדברה ביולוגית היא הדברה נוספת אשר לא פוגעת בסביבה. בהדברה זו עושים שימוש בתכונות של מערכת אקולוגית על מנת לסלק בעלי חיים מזיקים. לצורך כך משתמשים באורגניזמים חיים אשר טורפים את המזיקים או לחלופין פוגעים בהם כרעלנים או טפילים. שיטת הדברה זו נפוצה בעיקר במגזר החקלאי. לבסוף קיימת ההדברה האלקטרונית המנצלת תכונות פיזיות של בעלי החיים המזיקים, ומרחיקה אותם באמצעים אלקטרונים שונים.
 
  • כמה עולה הדברה? מחירה של ההדברה מושפע מכמה גורמים: גודל הדירה או החלל אשר ישר להדביר. לרוב הדבר ייקבע על ידי מספר החדרים בדירה. סוג ההדברה והחומרים בהם יש להשתמש משפיעים גם הם על מחיר ההדברה. גורם חשוב נוסף הוא בעל החיים המזיק והכמות שבה הוא נמצא בדירה, אלו ישפיעו על כמות החומרים וסוג החומרים בהם יש לעשות שימוש. מחירי ההדברות בישראל עולים מאות שקלים. הדברות פשוטות בדירות קטנות יתחילו במאות בודדות, ועם גודל הדירה וסוג השירות הדבר עלול לגדול. על מנת לקבל מחיר מדוייק, יש לפנות לחברת הדברה מתאימה ולקבל הצעת מחיר. זאת לאחר שהסברתם את המצב בבית וציינתם את סוג ההדברה בו אתם מעוניינים. אם רק תגידו שאתם מעוניינים בריסוס בבית מחיר לא יהיה רלוונטי.
 

לסיכום - מחירי הדברות בישראל

 
במידה ואתם מעוניינים לדוגמא בריסוס לבית מחיר לאו דווקא יהיה ידוע מראש, ותצטרכו לקבל הצעת מחיר בהתאם לגודל הבית, מצב המזיקים וסוג ההדברה.
חברת "הדברה בירוק" הדברה בהרצליה מבטיחה שירותי הדברה ברמה גבוהה, תוך שמירה מקסימלית על בטיחות ויעילות. פנו אל "הדברה בירוק" על מנת לקבל הצעת מחיר, והבטיחו לעצמכם קיץ שקט ממזיקים.