מדביר מומלץ

 
מקצוע המדביר הוא מורכב ודורש מיומנות טכנית רבה
 
אחד מהמקצועות אשר איננו מעריכים את מידת מורכבותם או מודעים לעושר הידע הנדרש לעוסק בהם הוא מקצוע ההדברה. המדביר עושה בעבודתו שימוש במגוון עצום של חומרים כימיים אשר עליו לדעת את תפקודם ואת דרך העבודה המושלמת עמם, נוסף על כך עליו להכיר בצורה בלתי אמצעית את סוגי המזיקים השונים, כולל אורחות חייהם והבדלים מינוריים לכאורה בין מינים.
 
לדוגמא מדביר אשר נשלח לטפל בפלישת נמלים בבית פרטי, חייב לשקלל מספר רב של משתנים לפני בחירת דרך העבודה הנכונה ביותר. השיקולים כוללים בדיקה של מין הנמלה הספציפי על מנת לדעת מהו החומר המתאים להם ביותר, חישוב הזמן מאז תחילת הפלישה במטרה לנסות לחשב כמה מושבות אמורות כבר להיות בבית, ובחירת המינון המתאים שיבטיח טיפול מושלם מחד, אך גם לא יפגע בבריאות המשפחה מאידך. כל סל השיקולים הללו כמובן, דורש ידע רב אשר מוקנה למדבירים בחודשים של הכשרה מאומצת במיוחד.
 
גם לאחר מעבר הקורס, על המדביר להישאר מעודכן בכל החידושים והפיתוחים הטכנולוגיים החדשים הצצים חדשות לבקרים, וגם בהנחיות המשתנות של משרדי הממשלה. לדוגמא השימוש בזרחן אורגני היה בעבר רווח מאוד בתהליך ההדברה, מאחר והוא הבטיח אחוזי הצלחה גבוהים. למרות זאת, עקב החשש מפגיעתו בבריאות הדיירים, הוחלט במשרד הבריאות לאסור את השימוש בו. הדרישות הגבוהות של התפקיד נכתבו בדם, מאחר ועבודת הדברה רשלנית עשויה להסתיים באסון, כדוגמת מקרה המוות שהתרחש ב2007 אשר הוכרע בבית משפט כי נגרם בשל עבודה רשלנית של מדביר.
 
רוצים לחיות בשקט ללא מזיקים במחיר סימלי? חייגו אלינו 0723221772 ונשמח לעמוד לשרותכם
 
מדביר מומלץ
 

מהם הדברים אשר יש לבדוק כדי להיות בטוחים שבחרתם מדביר מומלץ

 
מאחר ולתפקיד דרישות טכניות גבוהות במיוחד, והשפעה גורלית לאי עמידה בהן, חשוב מאוד להקפיד ולבחור מדביר איכותי ומומלץ. הבעיה היא, שרובנו איננו נזקקים לשירותי הדברה בתדירות גבוהה, ועל כן לעיתים קרובות קשה מאוד לשפוט את איכות העבודה של המדביר או רמתו המקצועית במבט ראשון.
 
בכדי לבחור במדביר מומלץ עלינו לבצע מספר בדיקות עיקריות, ביניהן:
 
  • יושרה: דרך העבודה של המדביר הינה פינוי של יושבי הבית לזמן העבודה, במטרה לצמצם ככל האפשר את הנחשפים לרעלנים המצויים בחומרי ההדברה. כתוצאה מכך, המדביר נשאר לבדו בחלל הבית אליו הוזמן, וביכולתו לשדוד את רכוש הדיירים בקלות רבה. לכן, מדבירים נדרשים להחזיק באישור יושרה אשר הונפק על ידי המשטרה, אשר מעיד על עבר נקי. ישנם מדבירים ללא אישור, ולכן חשוב מאוד להקפיד ולוודא המצאות אישור יושרה.
 
  • ידע מקצועי: מדביר מומלץ צריך להיות מצויד בכל המכשור המתקדם והפיתוחים הטכנולוגיים החדשים בתחום ההדברה. התעדכנות על הפיתוחים וההנחיות החדשות בתחום היא הכרחית לשם עבודה יעילה ובטוחה. מומלץ מאוד לשאול את המדביר מהם החומרים בהם הוא מעוניין להשתמש, מהי דרך עבודתם והשפעתם, ולוודא את אמיתות תשובותיו בחיפוש אינטרנטי.
 
  • רישיון עוסק: על העוסקים בהדברה לעבור קורס ייעודי של כחודשיים לפחות, ורק בסיומו הם רשאים לבצע הדברות. דרשו לראות את רישיון העוסק של המדביר שבחרתם, בכדי להיות בטוחים שאכן מדובר במדביר מומלץ ולא בחאפר.
 

הדברה בירוק מספקת שירותי מדבירים ברמה הגבוהה ביותר

 
מאחר ולרובנו קשה למצוא לבד מדביר מומלץ ואיכותי, קיימות חברות אם המאגדות מספר מדבירים, ומעניקות שירות אחיד לכל דורש. חברת הדברה בירוק היא חברה מובילה באספקת שירותי הדברה איכותיים אשר מעניקים פתרון ארוך טווח לכל בית. חשוב מאוד לא להתפשר ולבחור בחברה מוכרת ואיכותית, כך שתוכלו להיות בטוחים שלא תתאכזבו מהתוצאה הסופית.