מדביר

 
מחפשים מדביר? הגעתם אל המדביר הכי טוב בעיר.
 
הדברה בירוק מספקת שירותי הדברה מקצועיים בכל אזור השרון והמרכז ומתחייבת לתוצאות טובות – באחריות מלאה.
 
להזמנת מדביר מוסמך חייגו עכשיו: 3221772 - 072
 
מדביר מוסמך
 
 
מדביר מוסמך הוא אדם אשר עבר בהצלחה קורס הדברה, ואשר יש ברשותו תעודת מדביר ממוסד לימודים מוכר. כשמחפשים שירותי הדברה חשוב מאוד לעבוד אך ורק עם מדביר מוסמך, שכן רק הוא ידע בדיוק אילו חומרי הדברת מזיקים מתאימים לסוג המזיקים המסוים, וכיצד לעשות בהם שימוש נכון שאמנם יפגע בהם, אבל יאפשר לכל שאר בעלי החיים ובני האדם בסביבה להמשיך לחיות בשלום.
 

תפקידו של מדביר

 
תפקידו של מדביר הוא לעשות שימוש בחומרי הדברה להדברה מוחלטת של המזיקים שנמצאים באזור למשך תקופה ארוכה. כמו כן, מדביר יכול להשתמש בשיטות אחרות כמו הרחקת מזיקים באמצעים אלקטרוניים או בשיטות אחרות, או להתקין מתקנים שונים כמו דוקרנים ומלכודות. הדבר החשוב ביותר הוא, שהמדביר יתאים את שיטת העבודה לסוג המזיקים שנמצא באזור, ושיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, על מנת שאף אחד מהם לא יחזור.
 

אחריות מלאה על כל עבודה

 
הדברה ירוקה הינה חברה המציעה שירותי הדברה של כל סוגי המזיקים, לרבות נמלים, תיקנים, פשפשים, טרמיטים, יתושים, נחשים ומכרסמים. החברה עובדת בשיטות המתקדמות ביותר ועושה שימוש אך ורק בחומרי הדברה אשר עומדים בכל דרישות התקן של משרד הבריאות ושל המשרד לאיכות הסביבה. בחברת הדברה ירוקה עובדים רק מדבירים מוסמכים אשר עברו את כל הקורסים וההדרכות, ויודעים בדיוק איזה חומר ואיזו שיטה מתאימה לסילוק המזיקים מהאזור.
 
 
אז אם אתם סובלים ממטרד של מזיקים שמסתובבים לכם בבית או בגינה, ואתם מעוניינים להגיד להם שלום ולא לראות אותם לפחות במשך שנה – אתם בדיוק בכתובת הנכונה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור עמנו קשר טלפוני או דרך האתר, ונשמח לשלוח אליכם מדביר מקצועי מהר ככל האפשר.
 
אחריות מלאה על כל עבודה