הדברת מזיקים בגינה

 
טיפוח גינת הבית מאפשר לנו לשמור על פינה שקטה ורגועה, אך עשוי להציב אתגרים משמעותיים
 
טיפוח של גינת הבית הפרטי הוא עיסוק מהנה, המאפשר לנו להעביר בנעימים ימי שמש, ואף ליהנות משלל פרחים ופירות לפי עונות השנה. הגינה עצמה, מהווה לרבים מאתנו מפלט מטרדות היום יום, ומסייעת לנו לשים בפרופורציה קשיים או אתגרים המעסיקים אותנו ומטרידים את מנוחתנו. העבודה הרוטינית של העדירה, טיחוח הקרקע, עישוב העשבייה, קטיף הפירות או שתילת צמחים חדשים ועקירת ישנים, ממקדים אותנו ומאפשרים לנו לשקול אירועים בחיינו ברוגע וביטחון. למרות שעם השנים רבים מהגננים העצמיים מטפחים מיומנות גבוהה בטיפול בגינתם, ומזהים מבעוד מועד מקרים המצריכים התערבות כגון חוסר בחומרים מסוימים בקרקע או היקלטות לא מוצלחת של שתיל, ישנם מקרים בהם דרכי הטיפול המסורתיות אינם יכולות להתמודד עמם. מקרים אלו כוללים פלישה רבתי של מזיקים לשטח הגינה כמו התקפת נמלים אשר מחסלות באופן שיטתי את כל הפרי אשר גידלתם בעמל רב, התמודדות עם חיות אשר ניזונות מהגידולים כגון חולד אשר עובר דרך הקרקע וניזון משורשי הצמחים או עשבייה בכמות אשר איננו מסוגלים לטפל בה באופן ידני או שהשפעתה גרועה במיוחד כגון סרפדים או עלקת (צמח טפיל הנצמד לשורשי צמח אחר וניזון ממנו).
 
10חברת הדברה בירוק מספקת שירותי הדברה ירוקה בגינה לפרטים צלצלו 0723221772
 
 
 
הדברת מזיקים בגינה
 
 
 
הדברת מזיקים לבגינות
 
 
 
 

מהם הדגשים בבחירת חומרי הדברה ובביצוע של הדברת מזיקים בגינה

 
הדברת מזיקים בגינה צריכה להיעשות בצורה שקולה, תוך כדי חשיבה מעמיקה על מכלול שלם של גורמים ומשתנים. נוסף על כך, העובדה היא שרוב הגננים הפרטיים הינם חסרים את הציוד או המיומנות הדרושה לביצוע הדברת מזיקים בגינה באופן עצמאי. להלן מספר דגשים בבחירת חומרי הדברה, ובביצוע הדברת מזיקים בגינה:
 
  • בטיחות: הדברת מזיקים בגינה, בין אם מדובר בהדברת חרקים או בריסוס אשר נועד לפגוע בעשבייה עושה שימוש פעמים רבות בחומרים רעילים ביותר. במידה ואתם לא עושים שימוש בחומרי הדברה אורגנית (אשר רעילותם נמוכה אך מחירם יקר יותר) אתם עשויים לחשוף את עצמכם ואת בני ביתכם העוברים בגינה לשלל ההשפעות ההרסניות של החומרים, אשר בכדי לתת מענה ארוך טווח חלקים נשארים בגינה לזמן ממושך בטרם יפורקו. פעוטות אשר זוחלים על הדשא בגינה עשויים בהחלט להיות חשופים לחומרים הללו יותר, וריסוס לפני מועד הקטיף עשוי לחשוף את כל בני הבית. בעת הריסוס חשוב שתתמגנו בחליפת הגנה מלאה, ומסנן נשימה, ומיד לאחריו כבסו את בגדיכם ושטפו את גופכם.
 
  • בחירת חומר ההדברה: הדברת מזיקים בגינה ככל מהלך של הדברה נועדה לתת פתרון לסוג ספציפי של מזיק. הצרה היא, שפעמים רבות החומרים בהם נעשה שימוש עשויים בהחלט לפגוע בצמחים ובעלי חיים החיוניים לתפקוד התקין של הגינה. ישנם ריסוסים בשוק כדוגמת ריסוס הבר, אשר מחירם יקר יותר אך הם מבטיחים פגיעה מדויקת בסוג עשב מסוים (במקרה זה הסרפד), תוך מזעור הפגיעה ההיקפית בצמחים אחרים.
 
  • שכירת שירותי איש מקצוע: שכירת שירותי מדביר מקצועי להדברת מזיקים בגינה אמנם עשויה להראות כהשקעה כספית מיותרת, אך זכרו כי מדביר בארץ מחויב ללמוד במשך חודשים את רזי המקצוע, הוא מצויד בציוד הריסוס המתקדם ביותר, ויודע לשלב ולעשות שימוש בחומרים על מנת למזער את הנזק הסביבתי.
 

חברת הדברה בירוק מעניקה פתרון מושלם להדברת מזיקים בגינה

 
חברת הדברה בירוק חרטה על דגלה לספק שירותי הדברת מזיקים בכל שטח תוך הקפדה על נזק סביבתי מינימאלי ושימוש נכון ובטיחותי בחומרים השונים. הדברת מזיקים בגינה דרך חברת הדברה בירוק מבטיחה לכם פתרון ארוך טווח, ללא סכנה בריאותית לבני ביתכם.