הדברה כימית

 
למה לבחור בהדברה כימית?
 
 
הדברה מהסוג הנפוץ ביותר
הדברה כימית היא אופן ההדברה הנפוץ ביותר בארץ ובעולם. היא מתבצעת באמצעות חומרים כימיים מיוחדים אשר פוגעים במערכות הדם והעצבים של מזיקים שונים. לכל מזיק מתאים חומר כימי מסוג שונה אשר מסוגל לא רק להרוג את המזיק אלא גם למנוע את חזרתו למקום. ההדברה הכימית מתבצעת באמצעות ריסוס, פיזור אבקה או הנחת כופתיות. חשוב לדעת שהדברה צריכה להתבצע בצורה מבוקרת ועל ידי אנשי מקצוע בלבד, שכן החומרים שמשתמשים בהם עלולים להיות מסוכנים גם לבני אדם ולחיות מחמד. חברת הדברה בירוק מבצעת הדברה כימית יעילה ואיכותית בביצוע מחושב עם הקפדה מלאה על בטיחות.
 
 
הדברה כימית
 

יתרונות ההדברה הכימית

 
 
יש מספר יתרונות לביצוע הדברה כימית כנגד מזיקים:
 
  • יעילות: מאפשרת חיסול של מזיקים בצורה הטובה ביותר מבין כל סוגי ההדברה. ההדברה הכימית נשארת על גבי האזור בו ביצעו אותה למשך מספר שבועות ואף יותר, כך שניתן למנוע חזרה של המזיק לאזור.
 
  • טווח רחב של מזיקים: יש מגוון עצום של חומרים כימיים אשר מאפשרים לחסל במהירות כמעט כל מזיק. ההדברה הכימית פועלת על חרקים כמו נמלים, תיקנים (ג'וקים), יתושים, טרמיטים ועוד. ניתן לבצע הדברה כימית גם על עכברים וחולדות.
 
  • מחיר : לעומת הדברות מסוגים אחרים, ההדברה הכימית היא זולה למדי. היחס בין המחיר שלה ליעילות שלה הוא היחס הטוב ביותר מבין אמצעי ההדברה הקיימים בשוק.
 
  • בשימוש מבוקר היא בטוחה: הדברה כימית שנעשית על ידי איש מקצוע באופן מבוקר, תוך הקפדה על ביצועה באזורים בהם לא נוגע מזון, הקפדה על אוורור הבית ועל שימוש בריכוזים נכונים, הינה בטוחה לשימוש.
 

הדברה בירוק – המומחים בהדברה בטיחותית

 


חברת הדברה בירוק היא חברה בעלת ניסיון עצום בהדברה כימית של עשרות סוגי מזיקים. החברה מבצעת את ההדברה תוך הקפדה יתרה על בטיחות השימוש ועל שימוש בחומרים האיכותיים ביותר. החברה תיתן לכם יחס אישי ואחריות מלאה לכל הדברה. לא נפסיק לעבוד עד שלא תיפטרו מהמזיקים כליל. אם אתם זקוקים להדברה – פנו כעת להדברה בירוק.